KONST / Litografier / Färglitografi 15339097
nr 1533 9097
Birgitta Mångsén
(1944-2009), Sverige
Signerad, numrerad 79/260. Färglitografi, bildmått: 26x36cm, yttermått inklusive ram: 38x48cm
Birgitta Mångsén, svensk bildkonstnär född 1944, död 2009.
Utrop:
500 kr
Såld:
350 kr
måndag 10 april 2023
kl 19:34:14
100 kr
300 kr
Birgitta Mångsén
Läs mer om Birgitta MÃ¥ngsén